Přihlášení do interní sekce

Spotřebitelské úvěry

Většina z Vás už někdy řešila pořízení nového vybavení do domácnosti, automobil nebo novou televizi. Nastavíte si parametry, které by daná věc měla splňovat, jak by měla vypadat a najednou zjistíte, že cena, za kterou si například auto s vysněnou výbavou pořídíte, je mimo Vaše stávající finanční možnosti.

Obchodníci nabízí varianty vyřízení úvěru přímo na místě, ale pokud nemusíte s vozidlem, nábytkem nebo televizí odejít nebo odjet hned přímo od prodejce nebo obchodu, doporučujeme projít podrobněji podmínky, které vám obchodník na financování nabízí a zvážit spíše variantu financování přímo bankou.

Nemusí to být přímo ta Vaše banka, dnes se předhání jedna banka před druhou, kdo má výhodnější podmínky, kdo nabízí nižší úrokovou sazbu.

Pro naše klienty nabízíme možnost porovnání právě těchto bankovních úvěrů, kdy upozorníme na rizika, doporučíme co nejvýhodnější nastavení a zbavíme úvěr zbytečných nákladů a navyšování RPSN. K dispozici máme dostatek bank a možností, včetně online schválení, kdy se žádost vyřídí do 10 minut.

Banky nabízí pro svoje klienty i možnost využít předschválené limity, ale i zde doporučujeme postupovat s rozvahou a využít našich služeb.